Bookmark and Share

 

לינות ביער השחור בגרמניהעמוד זה מוגש כשירות על ידי אתר TOUReply לנוחות מטיילות ומטיילים, המבקשים לטייל באזור היער השחור בגרמניה.

בעמוד זה ניתן למצוא מידע מגוון ועדכני לגבי מקומות לינה שונים ביער השחור (Schwarzwald), כולל רשימה מעודכנת של למעלה מארבעים מקומות לינה המציעים לאורחיהם את כרטיס היער השחור החינמי (Hochschwarzwald Card), רשימת דירות ובתים ביער השחור ובאלזס לנוחות המטיילים המשפחתיים עם ילדים וכן רשימת מלונות באזור ש"ת באזל/מולהאוז, המציעים שאטלים חינמיים אל ומהשדה, לנוחות אלה הטסים עם חברת הלוא קוסט איזיג'ט מישראל לש"ת EuroAirport, המוכר יותר במחוזותינו כש"ת באזל/מולהאוס. בנוסף, ניתן למצוא בדף המידע להלן גם מפות היער השחור לרכישה בהנחה ועם משלוח חינם בדואר וכן מידע וייעוץ לגבי השכרת רכב לטיולים ביער השחור.

 

לנוחות ושימושיות הגולשות והגולשים, המידע בעמוד זה מסודר לפי ראשי פרקים וניתן לעבור ישירות לפרק הרלוונטי עבור כל אחת וכל אחד או לחזור בכל שלב לתחילת העמוד, כפי שניתן לראות ברשימת ראשי הפרקים להלן. המידע מרוכז באופן מכוון על פני עמוד אחד ארוך עם אפשרות גלילה למעלה או למטה ולא נפרש על פני מספר דפי אינטרנט שונים. הערה חשובה: הקלקה עם העכבר על המילה "כאן" או על מילה המודגשת בצהוב עם קו תחתון תפתח עבורך את האתר או הדף הרלוונטיים, בחלון נפרד.

לתשובה מפורטת לגבי יעדים ומסלולים בטיול ביער השחור, נא ללחוץ כאן.

 

ראשי פרקים

1.    היכן כדאי לנחות כאשר רוצים לטייל ביער השחור? שדות תעופה קרובים –  למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן.

2.    היכן ללון ביער השחור? עוגן לינה אחד או שניים –  למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן.

3.    עוגן לינה אחד ביער השחור – למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן.

4.    שני עוגני לינה ביער השחור – למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן.

5.    מקומות לינה המציעים את כרטיס היער השחור "האדום" (Hochschwarzwald Card) החינמי – למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן.

6.    מלונות עם שאטל חינם ליד ש"ת באזל/ מולהאוז –  למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן.

7.    דירות, בתים, וילות וחוות באזור היער השחור ובאזור חבל אלזס – למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן

8.    מפות ומדריכי טיולים של היער השחור בהנחה של 15% ומשלוח חינם בדואר –  למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן

9.    רכב שכור לטיול ביער השחור –  למעבר ישיר, נא ללחוץ כאן


אתר
TOUReply מסייע ללא תשלום במתן מידע ותשובות מקיפות ואובייקטיביות לשאלות גולשות וגולשים בנושאי תיירות, טיולים, נסיעות ונופש. לכן, אם ממילא בכוונתך להזמין לקראת טיולך ליער השחור מקומות לינה, טיסות, רכב שכור, מפות ומדריכי טיולים או כרטיסי כניסה לפארקי שעשועים דרך אחד מהאתרים אשר יופיעו להלן, נשמח אם הזמנתך מאותם אתרים תבוצע דרך אחד מהקישורים הרלוונטיים בעמוד מידע זה, או או ברשימה שבעמוד "קישורים שימושיים". תודה!


 

 

  טיסות ליער השחור – היכן כדאי לנחות?


היער השחור ממוקם במדינת באדן-וורטמברג (
Baden-Württemberg) בדרום מערב גרמניה והוא משתרע על שטח נרחב - אורכו מצפון לדרום מתקרב לכ- 190 עד 200 קילומטרים ורוחבו ממערב למזרח משתנה ונע בין 35 ל- 55 ק"מ.

אם ברצונכם לטייל באזור היער השחור (
Schwarzwald), הרי ששדה התעופה הקרוב ביותר הוא שדה התעופה EuroAirport, המוכר יותר כשדה התעופה באזל-מולהאוז-פרייבורג (Basel-Mulhouse-Freiburg International Airport) ולמרות שמו, הוא ממוקם למעשה דווקא בצרפת (France) ולא בשוויץ (Switzerland), סמוך לעיירה סנט לואיס (Saint Louis) ובצמידות למשולש הגבולות של שוויץ, צרפת וגרמניה. שדה התעופה באזל-מולהאוז (BSL) מרוחק כ- 70 עד 80 קילומטרים בלבד מפרייבורג, שהיא מעין "נקודת הכניסה" ליער השחור מאותו אזור, כאשר בשדה זה נוחתות כיום טיסות לוא-קוסט ישירות מישראל של חברת איזיג'ט (EasyJet) הבריטית. למעבר לאתר שדה התעופה, נא ללחוץ כאן.

לתשובה ממוקדת ומפורטת באתר
TOUReply בנוגע למלונות מומלצים עם שאטלים חינמיים ליד שדה התעופה מולהאוז-באזל (Hotels with free shuttles near EuroAirport), נא ללחוץ כאן

אפשרות אחרת היא להיעזר בטיסות סדירות של חברות סוויס (
Swiss), אל-על (El-Al), לופטהנזה (Lifthansa) וחברות תעופה אחרות ולנחות בשדה התעופה הבינלאומי של ציריך (,Zurich Airport ZRH) בשוויץ, המרוחק כ- 125 עד 155 קילומטרים דרומית מזרחית לפרייבורג, בהתאם למסלול הנסיעה המדויק בו תבחרו ומבחינת זמן נסיעה ברכב רגיל, מדובר בנסיעה ממוצעת של כשעתיים פחות או יותר (כלומר, יכול לקחת שעה וחצי וגם שעתיים וחצי, בהתאם לתוואי הנסיעה, יום ושעת הנסיעה, עומסים ופקקים לא צפויים, עבודות בכביש, עצירות מנוחה ואוכל וכדומה).

כיום יש טיסות של Ryanair גם לשדה התעופה FKB, ש"ת באדן באדן (Karlsruhe Baden Baden), הממוקם כ- 110 קילומטרים מצפון לפרייבורג, בחלק הצפוני של היער השחור. השדה קטן יותר ויש לקחת בחשבון כי פעילות חברות ההשכרה שם מצומצמת יותר (סיקסט, יורופקאר והרץ בלבד) וחשוב לב לבדוק את שעות הפתיחה של חברות ההשכרה שם.


שדות התעופה של מינכן ושל פרנקפורט מרוחקים יותר מפרייבורג, כאשר ש"ת פרנקפורט (
Frankfurt am Main Airport, FRA) מרוחק כ- 270 קילומטרים בממוצע מצפון לפרייבורג, בעוד ששדה התעופה הבינלאומי של מינכן (Munich Airport, MUC) מרוחק כ- 415 קילומטרים בממוצע מפרייבורג (המרחק נע בין 390 ל- 440 קילומטרים, בהתאם לתוואי הנסיעה המדויק בו תבחרו).

בשורה התחתונה
, אם הכוונה היא לחפש מקום נחיתה קרוב לאזור היער השחור (Schwarzwald) או לפרייבורג, מומלץ קודם כל  לבדוק את ש"ת באזל-מולהאוז (BSL), לאחר מכן את שדה התעופה של ציריך (ZRH) בשוויץ וש"ת באדן באדן (FKB) ולאחריהם, כאפשרות שלישית, את שדה התעופה של פרנקפורט (FRA) בגרמניה. רק בלית ברירה, כדאי לבדוק גם את ש"ת מינכן (MUC), הרחוק הרבה יותר משדות התעופה הקודמים. כמובן שיש חשיבות גם למחירי כרטיסי הטיסה, אך בעת שקלול הנתונים והעלויות, יש לקחת בחשבון גם את עלויות הדלק היקרות ועלויות האוטוסטרדות, הלוך וחזור, כאשר נוחתים ביעד רחוק במיוחד מאזור היער השחור.

לחיפוש והזמנת טיסות ליער השחור, לשדות התעופה של באזל/מולהאוז, ציריך, פרנקפורט או מינכן:

·         טיסות אל-על מאתר El-Al, ללחוץ כאן

·         טיסות לופטהנזה מאתר Lufthansa ישראל, ללחוץ כאן

·         טיסות סוויס מאתר Swiss, ללחוץ כאן

·         טיסות איזיג'ט מאתר easyjet, ללחוץ כאן

·         טיסות אייר פרנס מאתר Air France, ללחוץ כאן

·         טיסות אוסטריאן איירליינס מאתר Austrian Airlines, ללחוץ כאן

·         טיסות קלמ מאתר KLM, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר גוליבר, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר איסתא, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר וואלה טורס, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר Expedia, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר Skyscanner, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר Priceline, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר cheapOair, ללחוץ כאן

·         טיסות מאתר Last Minute Travel, ללחוץ כאן לחזרה לתחילת העמוד למעלה, נא ללחוץ כאןהיכן ללון ביער השחור? עוגן לינה אחד או שניים?


באזור היער השחור (Black Forest, Schwarzwald Germany) בגרמניה יש לא מעט עיירות ואפשרויות לינה רבות, בין אם מדובר במלונות, פנסיונים, דירות, חדרים (Zimmer בגרמנית) או יחידות דיור בתוך בית או מבנה גדול וכדומה. חלק מהפנסיונים ובתי המלון ביער השחור מציעים לצד חדרים זוגיים ומשפחתיים גם דירות קטנות (Apartments) בעלות שני חדרים בדרך כלל, לטובת משפחות עם יותר משני ילדים או עבור מי שמעוניין בכל מקרה ביחידת דיור מרווחת יותר.

כאמור, היער השחור, הממוקם במדינת באדן-וורטמברג (
Baden-Württemberg) בדרום מערב גרמניה, משתרע על שטח נרחב ואורכו מצפון לדרום מתקרב לכ- 190 עד 200 קילומטרים ורוחבו ממערב למזרח משתנה ונע בין 35 ל- 55 ק"מ.

פעמים רבות יש התלבטות היכן לקבוע את עוגן הלינה ביער השחור וכמה עוגני לינה לקבוע שם, האם עוגן לינה אחד או שניים? מאחר ומקומות הלינה אמורים לשרת את המסלולים ואת תוואי הטיול, להלן ארבע שאלות "מנחות" היכולות לסייע בגיבוש ההחלטה
:

·         באיזה שדה תעופה אתם נוחתים ומאיזה שדה תעופה אתם ממריאים בתום הביקור ביער השחור? יש הבדל מבחינת המרחקים בין ש"ת מולהאוז-באזל (Mulhouse-Basel Airport) לבין ש"ת פרנקפורט (Frankfurt Airport) בגרמניה או ש"ת ציריך (Zurich Airport) בשוויץ ובהתאם לשעות החיתה וההמראה כדאי גם למקם את מקומות הלינה במרחק סבירים.

·         האם תכננתם כבר את מסלול הטיול ליער השחור וחילקתם לאזורים ולימים? היכן ממוקמים מרבית נקודות העניין והיעדים שלכם במסגרת טיולכם ליער השחור? אילו יעדים ואתרים עיקריים הם מבחינתכם "אתרי חובה" שבטוח תפקדו אותם ומה המרחקים הגיאוגרפיים ביניהם? לתשובות נוספות מאתר TOUReply בנוגע ליער השחור, נא ללחוץ כאן

·         האם בכוונתכם לתחום את הטיול רק לאזור היער השחור או לבקר גם בחבל אלזס (Alsace) בצרפת או בעיירות גרמניות אחרות מעבר ליער השחור, כדוגמת היידלברג וכדומה? אם לטיולכם שני עוגנים שונים, לדוגמא, שבוע ביער השחור ושבוע באלזס, כמובן שצריך 2 בסיסי לינה שונים ורצוי שיהיו מרוחקים ביניהם גיאוגרפית.

·         כמה זמן בכוונתכם להקדיש ליער השחור בסך הכל? יש הבדל אם מדובר בטיול של 5 או 6 ימים לבין טיול של 10 או 14 ימים למשל... בנוסף, אם בכוונתכם לדוגמא להקדיש יומיים לפארק אירופה, אולי כדאי לשקול מקום לינה נוסף שיהיה סמוך לפארק אירופה ולעיירה Rust הסמוכה.

 

בהתאם לתשובותיכם, תוכלו לגבש דעה האם בכוונתכם להתמקם במקום אחד לכל התקופה או בשני מקומות (כמובן שהדבר תלוי גם באופייכם, הרכב המשפחה, גילאי ילדים, יכולת ניידות וניסיון מטיולים קודמים שלכם): לצורך העניין ולשם הדוגמא, אם לרשותכם 5 או 6 ימים בלבד ואין בכוונתכם "לגלוש" לכיוון אלזס או צפונה מדי, עדיף אולי להתמקם במקום לינה אחד בלבד בחלק הדרומי של מרכז היער השחור (פירוט בהמשך). אם לרשותכם בין 10 ל- 12 ימים ואף למעלה מכך, ניתן בהחלט לשקול קביעת שני עוגני לינה, אחד בדרום היער השחור ואחד בצפון היער השחור, מהם ניתן יהיה לצאת לטיולי כוכב חד יומיים בעיירות ובאתרים שונים של היער השחור וסביבותיו, בין אם בגרמניה או בצרפת. לפני בחירת מקומות הלינה, רצוי מאוד שיהיה לכם לפחות "טיול שלדי", מסגרת של אזורי הטיול בהם בכוונתכם לבקר כדי שתוכלו למקם בהתאם את עוגן או עוגני הלינה שלכם, מהם תצאו לטיולי כוכב יומיים.

לחזרה לתחילת העמוד למעלה, נא ללחוץ כאן


Booking.com

עוגן לינה אחד ביער השחור


במידה והבחירה היא במקום לינה אחד ביער השחור והנכם בטיול עם ילדים, כדאי להתחיל ולבחון את האזור  של פרייבורג (Freiburg) ובעיקר, את המרחב שבין פרייבורג לכיוון אגם טיטיסי (Titisee) לאורך כביש B31 כעוגן לינה וכאזור שבו וסביבו ניתן לחפש לינה לשבוע: פרייבורג וטיטיזי (Titisee-Neustadt), בסביבות שתי העיירות הללו וכמובן גם בעיירות ובכפרים שביניהן ומצפון ודרום לכביש זה, בדרום היער השחור, כגון סנט מורגן (St. Märgen), סנט פטר (St. Peter), הינטרזרטן (Hinterzarten) וכדומה.

ניתן גם לרדת עוד קצת דרומה, למשולש של פלדברג (
Feldberg), אגם שלוכזי (Schluchsee) וברנאו (Bernau im Schwarzwald) ולחפש גם שם לינה מתאימה לצרכיכם, או לעלות יותר צפונה מפרייבורג, אך החלטה זו (ההעדפה מדרום או מצפון לקו פרייבורג-טיטיסי) כדאי שהיא תהיה נגזרת ישירה של המסלולים שלכם, שהרי למיקום הגיאוגרפי של היעדים השונים יש חשיבות מבחינת בניית מסלולי הטיול היומיים ומבחינת מיקום לינת הכוכב, שממנו תוכלו לצאת מדי יום ליעדים השונים בדרום ומרכז היער השחור ולשוב אליו מדי ערב. כך, אם נתייחס לדוגמא למקומות כגון פלדברג (Feldbrg), אגם טיטיזי (Titisee), פארק אירופה ליד רסט (Park Europa), טודנאו (Todtnau), פארק שטיינוואסן (Steinwasen Park) מדרום לאובריד, העיר פרייבורג (Freiburg im Breisgau), אגם שלוכזי (Schluchsee) ומפלי טריברג (Triberg Waterfalls) הגבוהים, הרי שמרביתם מצוים בחלק הדרומי יותר של אזור "היער השחור" ורק מפלי טריברג נמצאים יותר לכיוון מרכז היער השחור. אגב, גם מפלי הריין (Rheinfall) בשוויץ, מדרום לעיר שפהאוזן (Schaffhausen), הסמוכים לגבול עם גרמניה, קרובים יותר גיאוגרפית למרחב של דרום היער השחור והם מרוחקים כ- 60 עד 70 ק"מ דרומית מזרחית לאזור טיטיזי.

בשורה התחתונה
, אם מדובר במקום לינה אחד, אזור זה שצוין לעיל הוא אופטימלי לחיפוש לינה ביער השחור (שוורצוואלד) וכאמור, ניתן לחפש לינה בעיירות השונות שבאזור, בין אם מדובר בפרייבורג, טיטיסי, סנט מורגן, סנט פיטר, הינטרזרטן, פלדברג, ברנאו וכדומה. אגב, גם אם תמצאו מקום לינה שמאוד יתאים לכם והוא ימוקם באזורים קרובים, לדוגמא בעיירה Lenzkirch, כ- 12 ק"מ מזרחית לאגם טיטיזי, אז בהחלט ניתן לשקול בחיוב את הלינה בלנזקריץ'.
         
הערה קטנה: פעמים רבות, כאשר מדברים על היער השחור מציינים את פרייבורג כנקודת ציון חשובה באזור. עם זאת, אין זה אומר בהכרח שחייבים לחפש לינה דווקא בפרייבורג וסביבותיה וכפי שצוין לעיל, "אזורים טובים" ללינה במרכז היער השחור מצוים במרחב שבין פרייבורג ועד סביבות אגם טיטיזי ואגם שלוכסי (
Lake Schluchsee), לאורך כביש 31 שם.

לחזרה לתחילת העמוד למעלה, נא ללחוץ כאן

תנו לנו Like בעמוד הפייסבוק של TOUReply והתעדכנו באופן שוטף לגבי מבצעים והנחות בתחומי התיירות והטיולים (טיסות, מלונות, דילים, רכב שכור, מבצעי הרגע האחרון ועוד) ולגבי תשובות חדשות המתפרסמות באתר TOUReply - נא ללחוץ כאן

 

שני עוגני לינה ביער השחור

במקרה של שני מקומות לינה, כדאי כמובן שיהיו מרוחקים זה מזה, כדי שתוכלו לכסות יותר מרחק מכל אחד מהמקומות. במקרה כזה, מקום לינה אחד יהיה בדרום היער השחור והשני, בצפונו. לדוגמא באזור באדן-באדן או מדרום לבאדן-באדן  הבחירה היכן להתמקם קודם, בדרום או בצפון היער השחור (
Black Forest), תלויה כמובן גם במיקום שדות התעופה בהם תנחתו ומהם תמריאו, שעות הנחיתה וההמראה והמרחק.

אם בכוונתכם לבקר גם
בחבל אלזאס, כדאי שעוגן אחד יהיה בדרום-מרכז היער השחור והעוגן השני ימוקם באלזאס, בחבל הארץ המשתרע מצפון לקולמר ומדרום לשטרסבורג. אם בכוונתכם לבקר גם בפארק אירופה (Europa Park), הרי שניתן לקחת בחשבון גם את המרחק מהעיירה ראסט (Rust) בעת בחירת מיקום לינה בחבל אלזאס או במרכז היער השחור ולמצוא מקום לינה שיאפשר גישה נוחה וקרובה לפארק. בהקשר לחבל אלזס הצרפתי, ראוי לציין כי דרך היין האלזאסית (The Route des Vins d'Alsace) עוברת לאורך חבל אלזס ולוריין  ואורכה כ- 170 ק"מ, החל מאזור Thann בדרום ועד לקצה הצפוני שלה באזור מורלנהיים (Marlenheim), כ- 23 ק"מ צפונית מערבית לשטרסבורג. שטרסבורג היפה ממוקמת קרוב מאוד לגבול עם גרמניה והיא גם לא רחוקה מאזור היער השחור (Black Forest in Germany) ומפארק אירופה הנמצא סמוך לעיירה ראסט), קצת פחות מ- 60 ק"מ דרומית לשטרסבורג. עם זאת, ניתן גם לטייל בחלקים הדרומיים יותר של דרך היין האלזסית, מאזור טאן (Thann) ומילוז (Mulhouse) ועד סביבות קולמאר (Colmar), כולל עצירות וביקורים בעיירות וכפרים באזור קולמר.

מאחר ומטיילים ישראלים רבים מגיעים לאזור היער השחור באמצעות טיסות של חברת
EasyJet לשדה התעופה באזל-מולהאוז, תינתן בהמשך עמוד מידע זה על היער השחור גם התייחסות למקומות לינה סמוכים לשדה התעופה באזל. בכל מקרה, לנוחיותך, לתשובה באתר TOUReply בנוגע למלונות מומלצים עם שאטלים חינמיים ליד ש"ת מולהאוז-באזל, נא ללחוץ כאן


מאחר ואין באפשרותנו להעריך את פרק הזמן שהקצבת לטיולך ואין לנו מידע לגבי ההרכב המשפחתי וגילאי הילדים, כמו גם למסלול הטיול, להעדפות הלינה וכדומה, לא תהיה כאן כמובן התייחסות נקודתית למקום לינה זה או אחר. יחד עם זאת, על מנת לסייע לך ככל האפשר, להלן קישורים ישירים רבים שיוכלו לסייע לך במלאכת החיפוש ומציאת מקום לינה הולם למשפחתך בטיול ליער השחור.
לתשובות נוספות מאתר 
TOUReply בנוגע ליער השחור, נא ללחוץ כאן

Holiday Rental Deals


לחזרה לתחילת העמוד למעלה, נא ללחוץ
כאן

מקומות לינה המציעים את כרטיס היער השחור החינמי (Hochschwarzwald Card

כידוע, קיימים שני כרטיסי הטבות של היער השחור (
Black Forest Card) ומטבע הדברים, לא זה המקום להשוואות ביניהם ולכן, נציינם רק בשמם:  

·         הכרטיס הראשון והוותיק יותר נקרא בפשטות "כרטיס היער השחור" (Black Forest Card ,SchwarzwaldCard) והוא בתשלום. למידע מפורט עליו, נא ללחוץ כאן.

·         הכרטיס השני הוא כרטיס חדש יותר והוא חינמי. הכרטיס הזה, הנקרא "הוך-שוורצוואלד כארד" (Hochschwarzwald Card, Upper/High Black Forest Card) וצבעו אדום, מחולק חינם לאורחים השוהים לפחות שני לילות במקומות לינה שונים באזור "היער השחור הגבוה" (hoch Schwarzwald) בדרום היער השחור ואשר יש להם הסדר עם מפעילי כרטיס היער השחור החינמי. נכון להיום, כרטיס היער השחור החדש והאדום מעניק כניסה בחינם ללמעלה מחמישים אטרקציות באזור ויתרונו בכך שהוא מחולק בחינם וכאשר מדובר במשפחה עם מספר ילדים, זו יכולה להיות הטבה משמעותית מאוד מבחינה כספית למשפחה עם מספר ילדים. למידע מפורט עליו ולפירוט מקומות הלינה המשתתפים בהסדר, נא ללחוץ כאן.


הסיבה שהכרטיסים מאוזכרים כאן נובעת מכך שיש משפחות המבקשות להתמקד בחיפוש מקום לינה המעניק למתארחים בו את כרטיס היער השחור החדש, זה האדום והחינמי (
Hochschwarzwald Card), ובכך לחסוך כסף רב עבור כניסה לאותם אתרים ואטרקציות. לכן, הם מאוזכרים כאן

כאמור, באתרם ניתן למצוא מידע על הכרטיס, האטרקציות ומקומות הלינה, אך לנוחיותך, להלן רשימה מרוכזת של קישורים ישירים מאתר Booking.com לארבעים ושלושה (43) מקומות לינה ומלונות ביער השחור, המציעים לאורחיהם את כרטיס היער השחור החדש.

נא לשים לב כי בדרך כלל, ההערה על כרטיס היער השחור החינמי (
Hochschwarzwald Card) נמצאת בתחתית העמוד של כל מלון, בחלק של Important Information, מתחת לפירוט אמצעי תשלום וכרטיסי אשראי, או במרכז העמוד מעל לטבלת פירוט החדרים, סוגים וזמינותם. קיימים עוד מקומות לינה ביער השחור המציעים את הכרטיס וחלקם אף מופיעים גם באתר בוקינג.קום, אך לא ניתן כמובן לסקור את כולם. כמעט כל 43 מקומות הלינה והמלונות ברשימה להלן הם בעלי ציון מעל 8 באתר בוקינג,. לנוחיותך, הם מחולקים על פי מיקום גיאוגרפי.

חשוב לציין ולהדגיש כי אזכור שמם ברשימה להלן איננו בגדר המלצה אלא ציון העובדה הבסיסית שמקומות לינה אלה מספקים בחינם את כרטיס היער השחור חדש לשוהים בהם מינימום שני לילות. בחלק מהמקרים מדובר במלונות המציעים גם דירות וגם חדרי משפחה גדולים ולנוחיותך, בכל מקום לינה המציע אירוח מעבר לחדרים זוגיים, הדבר צוין ליד שם מקום הלינה, בין אם המדובר בחדרי משפחה, חדרי טריפל, דירות חדר אחד, דירות עם שני חדרים וכדומה. כאמור, באופן מכוון, מצוינים רק מקומות לינה שרוב רובם המוחלט הוא מעל ציון 8 באתר בוקינג.

שלוש הערות חשובות:

1.       מומלץ לוודא כי ההזמנה היא ברת ביטול בחינם (Free Cancelation) וכי אין תשלומי מקדמות וכדומה וזה אחד היתרונות הגדולים בהזמנה דרך אתרי הזמנות און-ליין כגון Booking.com או Venere.com וכדומה.   

2.       כל הנתונים להלן נכונים ליום העלאת המידע לאתר, בתחילת דצמבר 2013, אך מדובר בתחום דינמי ולכן, חובה לוודא כי בדף המלון באתר בוקינג.קום אכן רשום מפורשות כי אותו מקום לינה מציע לאורחיו השוהים 2 לילות לפחות את כרטיס היער השחור "האדום" החינמי, הוחשווארצוואלד (Hochschwarzwald Card, Upper/High Black Forest Tourist Card).

3.       כל הציונים והדירוגים המופיעים להלן נכונים ליום העלאת המידע לאתר והם יכולים להשתנות.

במידה וברצונך לקבל סיוע בעת ביצוע ההזמנה דרך אתר Booking.com או טרם ביצוע ההזמנה, להלן אימייל ישיר ליצירת קשר ואנו נסייע לך כמיטב יכולתנו: